11 rezultate

Case de vânzare în Sura Mica

Duplex modern 4 camere, 110 mp utili, teren 380 mp – Șura Mică

210,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
110 mp
2024

Casă Modernă în Stil Minimalist – Direct de la Dezvoltator

217,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
218 mp
2026

Duplex Modern & Spațios | 134 mp utili & 356 mp teren Sura Mica

242,000 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
134 mp
2026

Casă Individuală pe un Singur Nivel | 169 mp Utili | Teren 593 mp | Sura Mica

266,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
169 mp
2026

Casă individuală | 4 camere, 3 băi | teren 476mp |Șura Mică (zonă Sala de Sport)

235,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
119.66 mp
2026

Casă individuală 120 mp utili | Teren 600 mp | Pompă de căldură | Șura Mică

235,950 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
120 mp
2026

Duplex , 118 mp utili,teren 300 mp – Sura Mica

180,000 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Sura Mica
118 mp
2025

Casă individuală nouă | 4 camere | 3 băi | teren 380 mp | pod 50 mp | Șura Mică

197,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
120 mp
2026

Duplex 4 camere- 120 mp- teren 250 mp- Sura Mica

129,700 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
120 mp
2025

Casa individuala 5 camere – teren 320 mp- Sura Mica – Sibiu

190,000 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Sura Mica
120 mp
2025

Duplex 4 Camere teren 300 mp -Locație Centrală, Sura Mică

157,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sura Mica
117 mp
2025

Casă 5 camere, teren 560 mp, încălzire în pardoseală | Cristian

232,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Cristian
146 mp
2024

Duplex 4 camere | 97 mp utili | teren 270 mp | curte generoasă |predare la cheie

185,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sud, Cisnadie
97 mp
2025

Casă modernă, parțial mobilată, cu garaj și teren de 815 mp, Șelimbăr

270,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Selimbar
201 mp
2025

Casă individuală, 4 camere, Șelimbăr – Intabulată, predare la cheie

270,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Selimbar
96 mp
2025

ERA Property, Agenție imobiliară Sibiu, va ofera 231 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Sibiu, apartamente de vânzare Selimbar, apartamente de vânzare Cristian, apartamente de vânzare Sibiu sau apartamente de vânzare Selimbar.